Bezpłatna dostawa wszystkich przedmiotów.
Koszyk
/

Polityka zwrotów i zwrotów

Niniejsza polityka dotyczy zamówień (Polska). Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, przeczytaj uważnie poniższe warunki, aby ustalić, czy kwalifikujesz się do zwrotu pieniędzy lub zwrotu

Warunki zwrotu:

Oferujemy 30-dniową usługę zwrotu lub wymiany. Jeśli od zakupu upłynęło 30 dni, przepraszamy, nie ma możliwości zwrotu lub wymiany.

Wszystkie zamówienia muszą zostać zwrócone w oryginalnym opakowaniu, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Zużyty towar nie podlega pełnemu zwrotowi. Jeśli rozebrałeś produkt, użyłeś go i zażądałeś zwrotu, ponieważ nie jesteś zadowolony z projektu, nie będziemy w stanie zaakceptować Twojej prośby.

Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie lub jest uszkodzony lub brakuje części z powodów innych niż wada producenta, może nie podlegać zwrotowi.

Przyjmujemy tylko żądania zwrotu produktów, które nie są przeznaczone do sprzedaży ze zniżką. Nie możemy zaakceptować próśb o zwrot, jeśli zakupiłeś ofertę specjalną.

Wymóg zwrotu:

Kiedy zwracasz części zamówienia, wyślij e-mail do naszego zespołu obsługi klienta na adres: support@lodowylabedz.pl czy customer.lodowylabedz@gmail.com i podaj nam swój identyfikator zamówienia i powód, dla którego chcesz go zwrócić. Nasz zespół obsługi klienta otrzyma Twoje zapytanie i odpowie z instrukcjami dotyczącymi rozwiązania i zwrotu w ciągu 1-2 dni roboczych. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa klient. Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki zagubione lub uszkodzone przez klientów podczas transportu.

Refundacja:

Należy pamiętać, że nasza polityka zwrotów nie dotyczy zmiany opinii. Przed złożeniem zamówienia należy uważnie obserwować wszystkie rozmiary produktów na każdej stronie konkretnego produktu. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić zwrotów pieniędzy ani zwrotów w przypadku problemów związanych z rozmiarem (chyba że są one spowodowane wadami wysyłkowymi lub produkcyjnymi).

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.

Otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy zamówienie zostanie zwrócone. Jeśli zwrot zostanie zaakceptowany, zwrot zostanie przetworzony i wykorzystany do pierwotnej metody płatności. Pamiętaj, że może upłynąć do 5-10 dni roboczych, zanim zwroty pojawią się na Twoim koncie bankowym ze względu na różne czasy przetwarzania w instytucjach finansowych.

Opóźnione lub utracone zwroty (jeśli dotyczy):

Jeśli nie otrzymałeś zwrotu, musisz najpierw ponownie sprawdzić swoje konto bankowe.

Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, a oficjalne przyznanie zwrotu może trochę potrwać.

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem


 

Email: customer.lodowylabedz@gmail.com 

          czy support@lodowylabedz.pl


Telefon: +48 725563045

Godziny pracy: od 9:00 do 17:00 GMT od poniedziałku do piątku

Adres: Al.Kobylińskiego 8, 09-400 Płock, Polska