Bezpłatna dostawa wszystkich przedmiotów.
Koszyk
/

Zasady wysyłki

Niniejsza polityka dotyczy zamówień (Polska). Niniejsza polityka ma na celu zapewnienie jasnego zrozumienia naszych zasad i procedur wysyłkowych. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie prosimy o uważne przeczytanie:

Wysyłka :
   Darmowa dostawa na terenie polski

Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni robocze (od poniedziałku do piątku). przesyłki są w tranzycie przez 15-25 dni (od poniedziałku do piątku).


Modyfikacja adresu
Jeśli otrzymałeś informacje o śledzeniu za pośrednictwem poczty e-mail, przykro mi, że nie ma możliwości zmiany adresu wysyłki. Jeśli nie otrzymasz numeru śledzenia, dołożymy wszelkich starań, aby go dla Ciebie zmienić, ale nie możemy zagwarantować, że zmiany będą zawsze wprowadzane. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę pod kilka adresów, musisz zapłacić osobno.

Anuluj zamówienie
Jeśli zmienisz zdanie przed otrzymaniem zamówienia, możemy zaakceptować anulowanie w dowolnym momencie przed wysłaniem zamówienia. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostało już dostarczone.

Śledzenie zamówienia
Gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, a firma kurierska wygeneruje numer śledzenia, możesz otrzymać informacje o śledzeniu pocztą elektroniczną.
Możesz również sprawdzić informacje o dostawie zamówienia za pośrednictwem naszej strony śledzenia.

Uszkodzone lub zagubione paczki
Prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich przedmiotów po ich otrzymaniu. Czasami Twoje przedmioty mogą zostać uszkodzone podczas transportu. Gdy tak się stanie, wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail i zniszczysz zdjęcia w ciągu 15 dni od daty wysyłki. Wszelkie uszkodzone lub brakujące przedmioty zgłoszone po 15 dniach nie zostaną zwrócone. Nie wyrzucaj żadnego opakowania ani produktu, dopóki wszystkie problemy z wysyłką nie zostaną rozwiązane. Wyślij do nas e-mail na adres support@lodowylabedz.pl czy customer.lodowylabedz@gmail.com. abyśmy mogli wspólnie z Tobą rozwiązać problem.

Uwaga: nie ponosimy odpowiedzialności za następujące problemy z dostawą:
Nieprawidłowy/niedostępny/niepełny adres wysyłki
Numer telefonu jest nieprawidłowy/niedostępny

 Pytania dotyczące Zasady wysyłki należy kierować do nas na adres

Email: customer.lodowylabedz@gmail.com

          czy support@lodowylabedz.pl


Telefon: +48 725563045

Godziny pracy: od 9:00 do 17:00 GMT od poniedziałku do piątku

Adres: Al.Kobylińskiego 8, 09-400 Płock, Polska